Category Aktualności

Rekrutacja do Koła Naukowego Konsultingu

REKRUTACJA DO KN KONSULTINGU!

Interesujesz się doradztwem? Chcesz się rozwijać, działać w zespole i realizować ciekawe projekty oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu konsultingu, zarządzania i ekonomii? Jeśli tak, koniecznie dołącz do naszego grona :)

Organizowane przez nas projekty takie jak Akademia Doradztwa Biznesowego, Akademia Zarządzania, Akademia Lidera, Konferencja Naukowa, są doskonałym sposobem na uzyskanie perspektywy na to, jak wygląda biznes w praktyce. Osoby działające w naszym Kole są pomysłowe, chętne do działania i przede wszystkim współpracy. Jeżeli jesteś na początku studiów, nie wiesz do końca czy to jest dla Ciebie, jednak chciałbyś/chciałabyś zrobić coś poza nauką teorii, pomożemy Ci się rozwijać.


sss 60 — kopia

Aby śledzić na bieżąco nas...

Czytaj więcej...

VI Edycja Akademii Doradztwa Biznesowego

Chcesz dowiedzieć się jak założyć Start Up, jak on funkcjonuje oraz korzyści i bariery? Jak zarządzać rozwojem personelu w małym przedsiębiorstwie?

Jeżeli tak, to nie możesz przegapić ADB!

Zapisy na CERTYFIKOWANE szkolenia właśnie ruszyły! Nie zwlekaj, liczba miejsc jest OGRANICZONA!

  1. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości „Start Up – zakładanie, funkcjonowanie, korzyści i bariery” 09.05.2017r. (wtorek) o 14.45: https://adb-startup-aip.evenea.pl
  2. Dr Sylwia Wiśniewska „Zarządzanie rozwojem personelu w małym przedsiębiorstwie” 10.05.2017r. (środa) o 14.45: https://viadbzpwp.evenea.pl
  3. MJCC 11.05.2017r. (czwartek) o 13.05: https://adb-mjcc.evenea.pl

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1915936282016049/

18157978_751161538398543_261832080314234597_n

Czytaj więcej...

Akademia Zarządzania

Chcesz dowiedzieć się jak stworzyć skuteczną strategię marketingową? Zastanawiałeś się jak ułożyć niezawodny biznesplan? Pragniesz zaczerpnąć wiedzy od absolwentów naszej uczelni, którzy osiągnęli sukces?

Jeżeli tak, to nie możesz przegapić Akademii Zarządzania! 

W dniu 26.04.2017r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się Akademia Zarządzania organizowana przez Koło Naukowe Konsultingu. Wydarzenie składać się będzie z dwóch wykładów o różnej tematyce, o podłożu teoretyczno-praktycznym. Naszym celem jest przygotowanie słuchaczy do zarządzania mikro- lub małym przedsiębiorstwem na polskim rynku gospodarczym. Przewidujemy wykłady z planowania strategii marketingowej dla małego przedsiębiorstwa oraz tworzenia biznesplanu.

Pierwszy wykł...

Czytaj więcej...

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Konsultingu

Koło Naukowe Konsultingu serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Konsultingu

Koło Naukowe Konsultingu działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, zachęca do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej „Doradztwo biznesowe w rozwoju organizacji”.

Uczestnicy Konferencji mają możliwość wygłaszania referatów poświęconych zagadnieniom związanymi między innymi z historią konsultingu, jego znaczeniu w przedsiębiorstwach lokalnych i globalnych, a także oddziaływaniem usług doradczych na funkcjonowanie gospodarek narodowych.

Konferencja skierowana jest do pracowników nauki, studentów, a także praktyków zarządzania pragnących podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w wymienionym zakresie...

Czytaj więcej...

Wiosenna rekrutacja do Koła Naukowego Konsultingu

Chcesz do nas dołączyć? Nie wahaj się! Czekamy właśnie na Ciebie :)

Chcesz się rozwijać, działać w zespole i realizować ciekawe projekty? Interesujesz się consultingiem i chciałbyś/chciałabyś rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie?

Jeśli tak, koniecznie aplikuj do naszego Koła Naukowego Konsultingu, w którym kładziemy duży nacisk na samorozwój i integrację.

Jak aplikować?
Wystarczy, że wyślesz nam swoje CV na knkonsultingu@gmail.com, w treści maila opisując dlaczego zależy Ci na dołączeniu do naszego Koła.

Na zgłoszenia czekamy od do 19 marca 2017 roku. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu umówienia spotkania.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Aby śledzić na bieżąco naszą działalność, zapraszamy do polubienia naszej strony n...

Czytaj więcej...
logo + napis — kopia

Akademia Lidera

Koło Naukowe Konsultingu serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w Akademii Lidera.

W dniach 22 lutego 2017 r. oraz 1 marca 2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się cykl certyfikowanych warsztatów w formie dwóch 3-godzinnych spotkań. Trenerki Biznesu – Ewelina Skwarek oraz Katarzyna Zielina poprowadzą interaktywne zajęcia z zakresu kierowania zespołem oraz efektywnej pracy grupowej.

Ten warsztat jest skierowany do wszystkich, którzy chcą rozwijać się jako liderzy, koordynatorzy grup, kierownicy projektów bądź planują swoją karierę zawodową w rolach menedżerskich.

Więcej informacji na :
www.facebook.com/AkademiaLidera

 

Czytaj więcej...

10 czerwca 2016 r. odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Konsultingu

plan konferencji konultingu

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości PAC!

PAC – OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z RACHUNKOWOŚCI
Marzysz o wielkiej karierze? Wygraj początek kariery u swojego wymarzonego pracodawcy! Weź udział w PAC!
Progress Accounting Competition (PAC) to ogólnopolski konkurs z rachunkowości skierowany do studentów uczelni ekonomicznych z całej Polski.
Rejestracja 3-osobowych drużyn do 17.01.2016r.
–> Zapisz swoją drużynę na:
http://www.pac.org.pl/index.php/logowanie/rejestracja
Wielki Finał Konkursu odbędzie się 18 marca 2016r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie spotka się 10 najlepszych drużyn z całej Polski.
Podczas uroczystości zmierzą się one z case study przygotowanymi przez Partnerów Głównych: EY, KPMG i PwC, a walczyć będą o najcenniejsze nagrody.
https://www.facebook.com/pac.konkurs/

Czytaj więcej...

Konferencja Nowy Wymiar Rozwoju

unnamed

Konferencja Nowy Wymiar Rozwoju to potężna dawka inspiracji i merytorycznej wiedzy przygotowanej przez doświadczonychtrenerów i praktyków w reprezentowanych dziedzinach.
Te 2 dni to okazja by rozwinąć umiejętności i zdobyć cenne wskazówki.
To możliwość spotkania wielu interesujących osób, które zmotywują Cię do dalszego działania i ukażą ścieżki rozwoju, którymi będziesz mógł podążać.

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 31.05-01.06 w Krakowie, a Twoja inwestycja w siebie wynosi zaledwie 120 47 zł za 2 dni!
Czyli łącznie 16h pełnych wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy!
Proponujemy Ci weekend zbudowany z motywujących spotkań z najlepszymi trenerami gdzie zdobędziesz cenną wiedze...

Czytaj więcej...

Rekrutacja do konkursu Tax’n'You!

header_tax

Tax’n’You to coroczny konkurs KPMG o tematyce podatkowej.

Konkurs podatkowy Tax’n’You kierujemy do studentów i absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych tematyką podatkową, prawną, rachunkową oraz księgową. Finalistom oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Tax’n’You to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy akademickiej na przykładzie zadań, z jakimi na co dzień mierzą się doradcy podatkowi.

Etapy konkursu:
Etap I: Wypełnienie formularza rejestracyjnego
Etap II: Ankieta online ze znajomości zagadnień podatkowych
Etap III: Finał obejmujący trzy zadania: kazus, panel dyskusyjny, znajomośc terminologii podatkowej

Kto może wziąć udział w Tax’n’You:
• studenci III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia;
•...

Czytaj więcej...