Członkowie

Wkrótce przedstawimy pozostałych członków Koła Naukowego Konsultingu :)

 

Julia K.

Julia Kopytko

Prezes KN Konsultingu w roku 2016/2017

Studentka I roku na drugim stopniu Organizacji i zarządzania – studiów menedżerskich. Absolwentka pierwszego stopnia kierunku Ekonomii na specjalności  Strategie Rozwoju Biznesu. Lubi podróżować, zmieniać miejsce zamieszkania, a także pragnie zmienić świat. W wolnym czasie angażuje się różnego rodzaju wolontariaty i inne aktywności.

W Kole Naukowym działa od pierwszego roku studiów. Zajmowała się przeprowadzaniem rekrutacji nowych członków, promowaniem Koła na portalu społecznościowym. Wspomaga innych członków w organizacji wydarzeń.

 

 

Agnieszka Baran

Agnieszka Baran

Wiceprezes ds. Finansów w roku 2016/2017

Studentka II roku na drugim stopniu Zarządzania. Interesuje się ekonomią międzynarodową i zarządzaniem. Jej ogromną pasją jest ogrodnictwo, interesuje się także filmami wraz sztuką.

W Kole Naukowym działa od roku rozwijając swoją wiedzę z zakresu consultingu, skupiają się przede wszystkim na doradztwie w sektorze MŚP.

 

 

 

Alina Krasoń

Alina Krasoń

Wiceprezes ds. Administracji w roku 2016/2017

Studentka II roku drugim stopniu Organizacji i zarządzania – studiów menedżerskich. Ogólnie interesuje się biznesem i psychologią, zarówno tą dotyczącą ludzi, jak i zwierząt :)

W Kole Naukowym działa od ponad roku. Na swoim koncie działalności ma: organizację IV Edycji Akademii Doradztwa Biznesowego, prowadzenie rekrutacji nowych członków do Koła oraz działania wspomagające innych członków w organizacji wydarzeń.

 

 

Iwona Zbylut

Iwona Zbylut

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku Ekonomia. Interesuje się rynkiem nieruchomości oraz sportem: piłką nożną i piłką ręczna. Jest również członkiem innego Koła Naukowego działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym – KN Personalni. W przyszłości chciałaby zostać rzeczoznawcą majątkowym.

W Kole Naukowym działa od ponad roku. Obecnie zajmuje się koordynacją spaw związanych z przeprowadzaniem konferencji naukowej przez KN Konsultingu.

 

 

 

Paulina B

 Paulina Borowska

Absolwentka pierwszego stopnia kierunku turystyka i rekreacja. Obecnie studiuje zarządzanie projektami na II roku Zarządzania. Interesuje się ekonomią oraz zarządzaniem. W przyszłości planuje prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Pasjonatka dalekich podróży, lotnictwa cywilnego oraz salsy kubańskiej. Od marca prowadzi bloga podróżniczego. Jako nowy członek Koła chciałaby poszerzyć wiedzę z zakresu consultingu. 

 

 

 

Lichaj Aneta

Aneta Lichaj

Studentka III roku Rachunkowości i Controllingu. Wolny czas poświęca na wyprawy, najczęściej górskie z kołem PTTK nr 7 przy UEK. Ostatnimi czasy coraz bardziej interesuje się wspinaczką, czasami rysuje. Dzięki wiecznemu optymizmowi i wytrwałości miarkuje cele jak najwyżej.

W Kole Konsultingu udziela się już trzeci rok poprzez zajmowanie się finansami koła, organizację wyjazdów i koordynację projektów szkoleniowych m.in. V Edycji Akademii Doradztwa Biznesowego.

 

 

 

Ewelina Cabaj

Ewelina Cabaj

Studentka II roku Rachunkowości i Controllingu. W wolnych chwilach lubi posłuchać dobrej muzyki, zwłaszcza na żywo na koncertach. Uwielbia spotykać się ze znajomymi, oglądać rozgrywki sportowe, oraz poznawać nowe miejsca.

Z Kołem Naukowym Konsultingu związana od niedawna i liczy na to, że będzie w nim rozwijać swoje zainteresowania i wyniesie z niego wiele doświadczeń. Obecnie pomaga przy organizacji Konferencji Naukowej KN Konsultingu oraz wyjazdu szkoleniowo – integracyjnego Koła.

 

 

Justyna Tokarz

Justyna Tokarz

Studentka II roku na drugim stopniu Ekonomii. Interesuje się biznesem, przedsiębiorczością oraz działalnością społeczną. Lubi pracę z ludźmi i udziela się w wolontariatach. 
W Kole Naukowym działa od wiosny 2017 roku. Pomaga przy organizacji VI edycji Akademii Doradztwa Biznesowego.