Członkowie

Wkrótce przedstawimy pozostałych członków Koła Naukowego Konsultingu :)

 

Julia K.

Julia Kopytko

Prezes KN Konsultingu w roku 2016/2017

Studentka III roku Ekonomii na specjalności  Strategie Rozwoju Biznesu. Lubi podróżować, zmieniać miejsce zamieszkania, a także pragnie zmienić świat. W wolnym czasie angażuje się różnego rodzaju wolontariaty i inne aktywności.

W Kole Naukowym działa od pierwszego roku studiów. Zajmowała się przeprowadzaniem rekrutacji nowych członków, promowaniem Koła na portalu społecznościowym. Wspomaga innych członków w organizacji wydarzeń.

 

 

Agnieszka Baran

Agnieszka Baran

Wiceprezes ds. Finansów w roku 2016/2017

Studentka I roku na drugim stopniu Zarządzania. Interesuje się ekonomią międzynarodową i zarządzaniem. Jej ogromną pasją jest ogrodnictwo, interesuje się także filmami wraz sztuką.

W Kole Naukowym działa od roku rozwijając swoją wiedzę z zakresu consultingu, skupiają się przede wszystkim na doradztwie w sektorze MŚP.

 

 

 

Alina Krasoń

Alina Krasoń

Wiceprezes ds. Administracji w roku 2016/2017

Studentka I roku drugim stopniu Organizacji i zarządzania – studiów menedżerskich. Ogólnie interesuje się biznesem i psychologią, zarówno tą dotyczącą ludzi, jak i zwierząt :)

W Kole Naukowym działa od ponad roku. Na swoim koncie działalności ma: organizację IV Edycji Akademii Doradztwa Biznesowego, prowadzenie rekrutacji nowych członków do Koła oraz działania wspomagające innych członków w organizacji wydarzeń.

 

 

Iwona Zbylut

Iwona Zbylut

Studentka I roku studiów magisterskich na kierunku Ekonomia. Interesuje się rynkiem nieruchomości oraz sportem: piłką nożną i piłką ręczna. Jest również członkiem innego Koła Naukowego działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym – KN Personalni. W przyszłości chciałaby zostać rzeczoznawcą majątkowym.

W Kole Naukowym działa od ponad roku. Obecnie zajmuje się koordynacją spaw związanych z przeprowadzaniem konferencji naukowej przez KN Konsultingu.

 

 

 

Anita Szlachta

Anita Szlachta

Studentka trzeciego roku Ekonomii na specjalności Ekonomia Menedżerska. Lubi czytać dobre książki, oglądać dobre filmy oraz aktywnie spędzać wolne chwile.

W Kole Naukowym działa od  jesieni 2016 roku. Organizowała cykl szkoleń Akademia Lidera. Obecnie pomaga przy organizacji Akademii Zarządzania.

 

 

 

 

 

Dominika Piasecka

Dominika Piasecka 

Studentka trzeciego roku Ekonomii na specjalności Ekonomia Menedżerska. Interesuje się biznesem i makroekonomią.

W Kole Naukowym działa od  jesieni 2016 roku. Organizowała cykl szkoleń Akademia Lidera. Obecnie pomaga przy organizacji Akademii Doradztwa Biznesowego.

 

 

 

 

 

Beata Szymczak

Beata Szymczak

Studentka trzeciego roku Ekonomii na specjalności Ekonomia Menedżerska.

W Kole Naukowym działa od  jesieni 2016 roku. Organizowała cykl szkoleń Akademia Lidera.

 

 

 

 

 

Lichaj Aneta

Aneta Lichaj

Studentka III roku Rachunkowości i Controllingu. Wolny czas poświęca na wyprawy, najczęściej górskie z kołem PTTK nr 7 przy UEK. Ostatnimi czasy coraz bardziej interesuje się wspinaczką, czasami rysuje. Dzięki wiecznemu optymizmowi i wytrwałości miarkuje cele jak najwyżej.

W Kole Konsultingu udziela się już trzeci rok poprzez zajmowanie się finansami koła, organizację wyjazdów i koordynację projektów szkoleniowych m.in. V Edycji Akademii Doradztwa Biznesowego.

 

 

 

 

Małgorzata Lara

Małgorzata Lara

Interesuje się głównie marketingiem, a szczególnie tym internetowym oraz psychologicznym aspektem marketingu. Oprócz tego gra na fortepianie i aktualnie kończy szkołę muzyczną II stopnia. Uwielbia podróże i jest zdania, że niemal w każdym miejscu można znaleźć coś wartego zobaczenia, wystarczy tylko dobrze poszukać ;)

W Kole Naukowym do tej pory zajmowałam się organizacją zimowej V Edycji Akademii Doradztwa Biznesowego.

 

 

 

Ewelina Cabaj

Ewelina Cabaj

Studentka I roku Rachunkowości i Controllingu. W wolnych chwilach lubi posłuchać dobrej muzyki, zwłaszcza na żywo na koncertach. Uwielbia spotykać się ze znajomymi, oglądać rozgrywki sportowe, oraz poznawać nowe miejsca.

Z Kołem Naukowym Konsultingu związana od niedawna i liczy na to, że będzie w nim rozwijać swoje zainteresowania i wyniesie z niego wiele doświadczeń. Obecnie pomaga przy organizacji Konferencji Naukowej KN Konsultingu oraz wyjazdu szkoleniowo – integracyjnego Koła.

 

 

Justyna Tokarz

Justyna Tokarz

Studentka I roku na drugim stopniu Ekonomii. Interesuje się biznesem, przedsiębiorczością oraz działalnością społeczną. Lubi pracę z ludźmi i udziela się w wolontariatach. 
W Kole Naukowym działa od wiosny 2017 roku. Pomaga przy organizacji VI edycji Akademii Doradztwa Biznesowego.