Akademia Lidera I Edycja

Akademia Lidera I

Kim jest lider? Jakie umiejętności posiada skuteczny przywódca? Gdzie szukać profesjonalnego wsparcia i przestrzeni do ćwiczenia kompetencji liderskich w praktyce? Jeśli już dziś zadajesz sobie te pytania, zapraszamy Cię na Akademię Lidera!

Jest to cykl certyfikowanych warsztatów, organizowanych przez Koło Naukowe Konsultingu, podczas których rozwiniesz swoje umiejętności kierowania oraz komunikowania się w zespole. Interaktywne zajęcia poprowadzą Trenerki Biznesu – Ewelina Skwarek oraz Katarzyna Zielina.
Zajęcia odbędą się w formie dwóch 3-godzinnych spotkań, 22.02.2017 r. oraz 01.03.2017 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, o godz. 18:00.

Wydarzenie na facebook’u: https://www.facebook.com/events/1944308952463678/

Przedstawiamy wam pierwszą trenerkę, która będzie prowadzić Akademię Lidera:

Ewelina Skwarek – pasjonatka skutecznego przywództwa i konstruktywnej komunikacji. Ma na swoim koncie 11 lat spędzonych w międzynarodowych korporacjach, z czego 7 lat w roli menedżera w 3 różnych zespołach. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie, gdzie intuicyjnie wybrała specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Wchodząc w struktury firm lub prowadząc szkolenia dla organizacji, korzysta z wiedzy i doświadczenia, koncentrując się na dwóch aspektach – skuteczności biznesu i dobrych relacjach międzyludzkich. Prowadzi warsztaty z tematyki przywództwa, pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Współtworzy fundację CEDR – Centrum Empatycznego Dialogu i Rozwoju, gdzie promuje ideę komunikacji empatycznej. Prowadzi też na Facebooku stronę „Żyrafa w Korpo”, która łączy tematykę przywództwa, biznesu, inteligencji emocjonalnej i empatii.

Przedstawiamy wam drugą trenerkę, która będzie prowadzić Akademię Lidera:

Katarzyna Zielina – koordynatorka projektów, trenerka – absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, organizatorka wielu rozwojowych warsztatów i wydarzeń. Pasjonatka zarządzania – w pracy zawodowej i w domu. Od 8 lat menedżerka Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron w Krakowie. Współpracuje m.in. z Pracownią PoSkrzydła oraz Ośrodkiem Rozwoju Kobiet Dojrzewalnia Róż w Warszawie. Prowadzi warsztaty z zarządzania projektami, niezależności finansowej oraz empatycznej komunikacji. Na co dzień zajmuje się wdrażaniem edukacyjnych projektów unijnych w Małopolsce.